SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

ROLETY DZIEŃ NOC Kraków

Szukasz rolet, które nie tylko spełnią swoją funkcję, ale także będą stanowić ciekawy i nowatorski element w aranżacji wnętrz? Postaw na rolety dzień noc! Złożone z dwuwarstwowej tkaniny, która za pomocą poziomych pasów o różnej przepuszczalności światła umożliwiają w prosty sposób regulację stopnia nasłonecznienia pomieszczeń. W naszym asortymencie znajduje się ogromny wybór kolorystyczny rolet dzień noc, dzięki temu z łatwością wybierzesz wariant, który najlepiej wkomponuje się w styl Twojego mieszkania.

Rolety Dzień Noc

Bellisima Roma D/N

Rolety Dzień Noc

Bellisima D/N

Rolety Dzień Noc

Stella D/N

Rolety Dzień Noc

Eliza D/N

Rolety Dzień Noc

Suita D/N

Rolety Dzień Noc

Passionata Plus D/N

Rolety Dzień Noc

Passionata D/N

Rolety Dzień Noc

Largo D/N

Rolety Dzień Noc

Presto D/N

Rolety Dzień Noc

TRIOLA2 D/N


ROLETY DZIEŃ NOC W TWOIM DOMU

Pojawienie się rolet dzień noc na rynku zdecydowanie odmieniło postrzeganie rolet. Wariant ten zyskał sympatię nie tylko zwolenników klasycznego wystroju wnętrz o bazowych barwach, ale także tych, którzy w swoim domu stawiają na nasycone kolorem ściany.

Swoją popularność zawdzięczają ciekawej strukturze materiału, który składa się z naprzemiennie ułożonych pasów transparentnych oraz tych, które mają za cel przyciemniać wnętrze. Rolety dzień noc złożone są z podwójnego materiału, co daje nam jeszcze większe możliwości zabawy światłem.

Zastanawiasz się nad zakupem tej opcji do Twojego mieszkania? Sprawdź, co daje im przewagę nad innymi rozwiązaniami.

Zalety rolet dzień noc:

  • prosty montaż i demontaż rolet – aplikacja zajmie Ci zaledwie kilka minut i to w dodatku bez użycia wiertarki!
  • płynna regulacja światła – do pomieszczenia wpada taka ilość światła, jakiej potrzebujesz. Wariant ten możesz w całości zwinąć, rozwinąć bądź ustawić w taki sposób przyciemniające pasy, aby rozjaśniały pomieszczenie;
  • dekoracyjny wygląd – dzięki strukturze materiału w pasy masz wiele możliwości ułożenia rolet;
  • to najbardziej eleganckie i estetyczne rozwiązanie dostępne na rynku.

W jaki sposób zamontować rolety dzień noc?

Tak, jak wyżej wspomnieliśmy montaż rolet dzień noc jest niezwykle łatwy. Warto zaznaczyć jednak, że do dyspozycji mamy trzy systemy, które różnią się nieco od siebie i wpływają na sposób aplikacji.

Wyróżniamy:

  • Rolety dzień i noc wolnowiszące (klasyczne), które montuje się do ściany i sufitu. Sprawdzą się w przypadku okien o dużych bądź nietypowych wymiarach;
  • Mini rolety dzień/noc - zawiesza się na mocnej taśmie klejącej lub montuje się za pomocą specjalnych haczyków bezpośrednio na ramie okna;
  • Rolety dzień noc w kasecie – aplikacja polega na przyklejeniu na ramę lub za pomocą uchwytów, jak w przypadku mini rolet.

Dbanie o czystość rolet dzień noc jest proste!

Rolety dzień noc w pierwszej kolejności odkurzamy przy pomocy odkurzacza wyposażonego w końcówkę ze szczotką, a następnie odświeżamy, delikatnie przecierając lekko zwilżoną szmatką. Ważne, aby do tego celu nie używać detergentów.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów Roletos, które cechują się niebywałą jakością oraz ciekawym desingiem.