SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

MARKIZY Kraków

Chcesz stworzyć wygodne patio? Koniecznie zaopatrz się także w markizy! Markizy są instalowane na bocznicy domu i mogą chronić przed deszczem, śniegiem lub wiatrem okno, drzwi lub całą strefę wypoczynkową. Możesz także umieścić dwie przyległe markizy okienne z przodu domu. To świetny element, który nie tylko spełnia swoją funkcję, ale także stanowi ciekawą dekorację. Zapraszamy do zakupów!


MARKIZY W TWOIM DOMU

Czy wiesz, że już w czasach starożytnych Rzymian i Egipcjan stosowano materiałowe zadaszenia chroniące przede wszystkim od słońca? Były to właśnie, popularne dziś, markizy. Forma ta zyskała na rozgłosie w połowie XVIII wieku we Francji. Od tamtego czasu, wizualny i techniczny aspekt markiz, jak i ich zastosowanie, z czasem przybierały różnorodne formy. Dziś, jest to nieodłączny element wielu restauracji, kawiarni, ale także domów. Zastanawiasz się nad ich zakupem? Zapoznaj się z licznymi zaletami oraz rodzajami, które opisaliśmy poniżej. To z pewnością ułatwi wybór!

Zalety markiz

Nim przejdziemy do omawiania typów markiz, które możesz nabyć w Roletos, warto zapoznać się z zaletami tego rozwiązania. Jakie korzyści niosą za sobą?

  • chronią przed dostawaniem się do domu szkodliwych promieni UV;
  • obniżają temperaturę mieszkania – latem możesz cieszyć się kojącym chłodem pomieszczeń;
  • przyczyniają się do zmniejszenia wydatków na prąd;
  • umożliwiają spędzanie czasu na tarasie podczas deszczu;
  • stanowią dekorację dla domu;
  • forma reklamy firm czy restauracji;
  • umożliwiają pracę przy komputerze bez potrzeby zasłaniania okien.

Jakie rodzaje markiz dostępne są w ofercie Roletos?

W bogatej ofercie Roletos możesz znaleźć przede wszystkim:

  • markizy tarasowe, które stanowią osłonę dla dużych powierzchni. Sprawdzą się na tarasach, dużych balkonach, czy w ogródkach restauracji. Ich głównym przeznaczeniem jest ochrona przed słońcem. Konstrukcja wykonana w całości ze stopów aluminium, pomalowanych lakierem proszkowym w różnorodnych opcjach kolorystycznych.
  • markizy balkonowe – rodzaj ten przeznaczony jest nie tylko dla balkonów w blokach czy w przypadku domów mieszkalnych. Stanowią świetny zamiennik dla markiz koszowych, głównie jako forma reklamy. Niepodważalną zaletą markiz balkonowych jest duża, płaska powierzchnia poszycia, która daje nam pełne pole do popisu jeśli chodzi o wykonanie nadruków. Jednocześnie, ich cena jest niezwykle przystępna.
  • markizy boczne – świetnie prezentują się na balkonach, tarasach lub jako dodatek do markiz tarasowych. Sprawdzą się jako ochrona przed wiatrem, zachoodzącym słońcem lub w celu dbania o swoją prywatność. Jest to świetny wariant dla mieszkań, domków jednorodzinnych oraz restauracji.

Masz pytania? Nie wiesz, która z opcji będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami pod numerem 795 204 788, z chęcią doradzimy!