SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

MOSKITIERY Kraków

Moskitiery to jeden z najbardziej niezawodnych sposobów do ochrony domu przed insektami, pyłem i roślinami pyłkowymi. Ich ogromną zaletą jest w głównej mierze to, że nie kolidują one z systemami rolet i wewnętrzną osłoną przeciwsłoneczną. Moskitiery sprawdzą się przy każdym rodzaju okien, a przy tym, nie będą ograniczać przepływu powietrza i ilości światła w pomieszczeniu. Dostępne w naszym asortymencie moskitiery cechuje także wysoka jakość, a więc decydując się na zakup masz pewność, że posłużą Tobie na długi czas.


MOSKITIERY W TWOIM DOMU

Kto z nas nie lubi lata? Czasu, w którym możemy cieszyć się wysokimi temperaturami, długimi dniami spędzanymi na powietrzu i lekką opalenizną – brzmi sielankowo, prawda? Jednak wraz z tymi pięknymi aspektami wakacji, wyróżnić możemy także te mniej przyjemne. Komary, muchy czy też inne owady – to one zakłócają spokojny sen wielu z nas. Na szczęście, jest na to sposób – moskitiery.

Czy wiesz, że stosowanie tego typu ochrony przed owadami znane było już w czasach prehistorycznych? Królowa Egiptu, Kleopatra spała pod tego typu osłoną. Jednak, prawdziwą popularność moskitiera zyskała wraz z początkiem XVIII wieku.

Przyjrzyjmy się bliżej tej metodzie. Jak działają moskitiery? Jak je pielęgnować? Odpowiedź na te pytania znajdziesz poniżej.

Jak działają moskitiery?

Moskitiery dostępne aktualnie na rynku, w skuteczny sposób chronią nas przed nieproszoną wizytą owadów w naszym mieszkaniu. Efektywność tej metody uzależniona jest od odpowiednio dobranych wielkości otworów znajdujących się na siatce. Jednocześnie, moskitiery nie utrudniają dostępu powietrza do pomieszczeń.

Zalety montażu moskitiery

Posiadacze moskitiery w swoim domu bądź mieszkaniu nie wyobrażają sobie dziś funkcjonować bez tej metody ochrony przed owadami. Jakie zalety dodatkowo możemy jej przypisać?

  • sprawdzi się w każdym oknie, bez względu na jego rodzaj i wymiar;
  • bardzo łatwy montaż i demontaż;
  • nie wymaga wiercenia otworów w ramach okna;
  • nie ogranicza widoczności oraz stanowi integralną część okna;
  • części, z jakich składa się ramka odporne są na działanie czynników atmosferycznych. To zapewnia moskitierze trwałość, która pozwoli na jej użytkowanie przez lata.

Jak wygląda pielęgnacja moskitiery?

Powyżej nadmieniliśmy kilka zalet moskitier, nie wspomnieliśmy jednak o jednej, równie istotnej – łatwość w pielęgnacji. Dbać o jej czystość możemy za pomocą czystej wody, z odrobiną delikatnego płynu.

Aby moskitiera spełniała swoją funkcję przez wiele lat, rekomendujemy, aby zdemontować ją na okres zimowy. W tym czasie, suchą i czystą, przechowuj w domu.

W bogatej ofercie Roletos znajdziesz produkty, które cechuje wysoka jakość i klasyczny, niebanalny design. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem. Życzymy udanych zakupów!