SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

ROLETY Kraków

W bogatej ofercie Roletos znajdziesz ogromny wybór rolet, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem przeznaczenia, jak i aspektu wizualnego. Wśród nich znajdziesz rolety dzień/noc, rolety zewnętrze i wewnętrzne, a także rolety dla okien dachowych, które występują w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Rolety dostępne w naszym asortymencie cechuje wysoka jakość, dzięki czemu będzie to zakup, który posłuży przez wiele lat. Życzymy udanych zakupów!


ROLETY W TWOIM DOMU

Czy wiesz, że historia rolet, które aktualnie znajdują swoje zastosowanie, zarówno w domach prywatnych, jak i biurowcach, sięga czasów starożytnych? W egipskich grobowcach odnaleziono ozdoby przypominające zasłony, które opuszczano lub podnoszono za pomocą bambusowych drążków. Od tamtego czasu forma rolet przybierała różnorodne formy i zyskiwała na popularności.

Dziś, na rynku do dyspozycji klientów jest pełen wachlarz możliwości. Nie inaczej jest w przypadku Roletos, który dba o każdy aspekt produktów. Zwraca uwagę na oczekiwania nie tylko tych nabywców, którzy poszukują klasycznych rozwiązań, ale także tych, preferujących nowoczesność i innowacyjność.

Jakie rodzaje rolet możesz znaleźć w Roletos?

W bogatej ofercie Roletos znajdziesz rolety, które nie tylko w pełni będą spełniać swoją funkcję, ale także będą ciekawym elementem wnętrza Twojego mieszkania. Wśród asortymentu znajdują się:

  • Rolety Dzień Noc, które dzięki eleganckim pasom sprawdzą się w pomieszczeniach tworzonych w różnorodnych stylach. Ponadto, przewagą tego rodzaju rolet jest fakt, że umożliwiają dostosowanie ilości wpadającego światła dokładnie do potrzeb, a przy tym są łatwe w montażu.
  • Rolety wewnętrzne – bogaty wybór tego wariantu pozwoli na doskonałe dopasowanie do charakteru domu. Dodatkowo, bez trudu zamontujesz je w kilka minut!
  • Rolety zewnętrzne, z pomocą których bez obaw będziesz mógł pozostawić dom bez nadzoru i wyjechać na upragnione wakacje. Opcja ta ochroni Twój dobytek nie tylko przed włamaniem i wandalizmem, ale także przed niechcianymi uszkodzeniami przez grad, deszcz czy silne podmuchy wiatru.
  • Rolety do okien dachowych – ostatni z wariantów, który znajduje się w naszym asortymencie, w doskonały sposób sprawdzi się w przypadku pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Kąt Twojego dachu od zawsze stanowił problem w znalezieniu elementu, który ograniczy dopływ światła do pokoju? Wyszliśmy naprzeciw Twoim potrzebom uzupełniając naszą ofertę także o rolety dla okien dachowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Która z naszych propozycji rolet ozdobi wnętrze Twojego mieszkania?