SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH Kraków

Wykończ wnętrze swojego domu w dobrym stylu dzięki bogatej gamie rolet. Ze względu na kąt Twojego dachu, standardowe zasłony i żaluzje nie są kompatybilne z oknami dachowymi. Z tego względu ważne jest, aby wybrać roletę do okien dachowych, która doskonale sprawdzi się w tym przypadku. W Roletos dostarczamy szeroki wachlarz rolet do okien dachowych, aby nasi klienci mogli bez trudu znaleźć idealny dla siebie wariant. Życzymy udanych zakupów!

Rolety do okien dachowych

Roleta dachowa Vivo


ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH W TWOIM DOMU

Jesteś na etapie urządzania pokoju na poddaszu? A może prace właśnie dobiegają końca? Bez względu na to, na które z pytań odpowiedziałeś twierdząco, doskonale z pewnością wiesz jak trudno zapanować nad światłem wpadającym przez okna. Kąt okien uniemożliwia montaż tradycyjnych rolet. Na szczęście, na rynku dostępne jest inne rozwiązanie, które sprawdzi się w takich przypadkach.

Rolety do okien dachowych zostały skonstruowane w taki sposób, aby idealnie współgrały z oknami dachowymi. Ich głównym zadaniem jest przyciemnianie pomieszczenia, a występujące warianty pozwalają na manipulację światłem. W bogatej ofercie Roletos występuje wiele opcji rolet, dzięki czemu będziesz mógł wybrać tę, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom oraz idealnie wkomponuje się w wystrój wnętrza.

Rolety do okien dachowych, a tradycyjne

Zastanawiasz się, dlaczego na poddaszu muszą znaleźć się dedykowane rolety do okien dachowych? Rolety przeznaczone do tradycyjnych okien nie spełnią swojej funkcji w tym przypadku. Dzieje się tak, ponieważ mogą być zamontowane jedynie pod kątem prostym do podłoża. Podobnie jest w przypadku regulacji ich długości. Z tego względu, montując tradycyjne rolety do okien dachowych, będą one bezwładnie zwisać, zamiast idealnie przylegać do szyb. Spowodowane jest to tym, że „zwykłe” rolety nie posiadają specjalnego mechanizmu sprężynowego.

Zalety rolet do okien dachowych

Bezsprzecznie, wariant ten niesie za sobą wiele korzyści. Należą do nich między innymi:

  • Stanowią doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi;
  • Zabezpieczają pomieszczenie przed zbytnim nagrzaniem;
  • Rolety do okien dachowych posiadają funkcje dekoracyjną;
  • W przypadku rolet zewnętrznych, stanowią barierę dla okien przed warunkami atmosferycznymi;
  • Podwyższają izolację termiczną budynku - jest to kolejna cecha, którą można z powodzeniem zawdzięczać roletom zewnętrznym. Dzięki im obecności straty ciepła są zdecydowanie niższe.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Roletos. Mamy nadzieję, że znaleźliście idealną opcję także do Twojego domu!