SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

ROLETY WEWNĘTRZNE Kraków

Rolety wewnętrzne to nowoczesne i wygodne rozwiązanie systemowe, doskonale pasujące do każdego rodzaju wnętrza. Szeroka gama rolet, dostępna w naszym sklepie, ułatwi wybór odpowiedniego modelu, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W zależności od potrzeb możesz wybrać rolety, które chronią przed słońcem bądź/oraz zaciemniają pomieszczenie. Każdy z wariantów rolet wewnętrznych jest wykonany z najlepszych komponentów i tkanin, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz produkt, który będzie trwały.

Rolety wewnętrzne

Bellisima

Rolety wewnętrzne

Stella

Rolety wewnętrzne

Eliza

Rolety wewnętrzne

Suita

Rolety wewnętrzne

Passionata Plus

Rolety wewnętrzne

Passionata

Rolety wewnętrzne

Largo

Rolety wewnętrzne

Presto

Rolety wewnętrzne

Triola 2

Rolety wewnętrzne

Triola


ROLETY WEWNĘTRZNE W TWOIM DOMU

Rolety wewnętrzne to jeden z kluczowych elementów w aranżacji mieszkania bądź domu. Nic dziwnego, w końcu to one umożliwiają nam manipulację światłem, które wpada do naszych pomieszczeń. Nie jest to jednak, w obecnych czasach, jedyna funkcja, którą możemy im przypisać. Aktualnie, rolety pełnią także ważny element w aranżacji wnętrz, a więc funkcję dekoracyjną.

Aby rolety wewnętrzne prezentowały się jak najlepiej, warto zastanowić się, jaki sposób montażu będzie dla nas najbardziej dogodny, który z kolorów wpasuje się w styl pomieszczeń i – wreszcie – jak dbać, aby nie tylko wyglądały estetycznie, ale także posłużyły nam na długie lata? Poniżej znajdziecie odpowiedź na te i inne pytania.

Kolor rolet wewnętrznych, a wnętrza - sprawdź, czym się kierować!

Różnorodność wariantów dostępnych w Roletos sprawia, że wybór rolet wewnętrznych nigdy nie był tak łatwy. Bez względu na to, jaki styl aranżacji wnętrz preferujesz, tutaj dopasujesz idealną barwę oraz rodzaj osłony okiennej.

Postaw na kontrast, jeśli chcesz, aby to okna stanowiły jeden z głównych elementów dekoracyjnych pomieszczeń. Twój dom tworzą bazowe kolory? Postaw na rolety wewnętrzne o intensywnym, soczystym kolorze. Z kolei, jeśli chcesz, aby okno nie wyróżniało się spośród innych elementów, postaw na opcję o jasnej barwie.

Pełna paleta kolorów to nie koniec możliwości, jakie masz do dyspozycji. Wzory to także świetny pomysł, aby nadać charakteru wnętrzom. Jak widzisz, masz tu ogromne pole do popisu, a zwykłe niegdyś rolety, mogą teraz być przyciągającym wzrok detalem.

Słów kilka o montażu, czyli czy jest się czego obawiać?

Wbrew temu, jakie przerażenie może w nas wywoływać montaż rolet wewnętrznych, w praktyce okazuje się jednak niezwykle proste, intuicyjne, a w niektórych typach rolet – bezinwazyjnym procesem. W zależności od przestrzeni, którą dysponujesz oraz rezultatu, na którym Tobie zależy, możesz zamontować je do ramy okiennej, wnęki, ściany, a nawet sufitu. Dostępne jest także rozwiązanie, przy którym zbędna jest ingerencja w materiał oprawy okiennej. Rolety mini aplikuje się zaczepiając mechanizm o ramę.

W jaki sposób czyścić rolety wewnętrzne?

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – dbanie o czystość rolet wewnętrznych jest niezwykle łatwym i szybkim procesem! W większości przypadków, w zupełności wystarczające będzie odświeżenie ich za pomocą delikatnie wilgotnej szmatki bez detergentu. Innym, skutecznym sposobem jest szare mydło, które należy spienić w zimnej wodzie i wykorzystać do tego celu uzyskaną pianę. Trzecią możliwością, którą chcemy Wam zarekomendować to odkurzenie rolety wewnętrznej za pomocą niskiej siły ssania. W przypadku, w którym roleta pokryta jest jedynie kurzem będzie to szybkie i niewymagające rozwiązanie, które częściowo odświeży oprawę okienną.