SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

ŻALUZJE Kraków

Roletos to gwarancja jakości oferowanych produktów, nie inaczej jest w przypadku żaluzji. W asortymencie naszego sklepu znajdują się żaluzje pionowe i poziome, a także drewniane. Bez względu na to, na który z wariantów się zdecydujesz wybór opcji kolorystycznych będzie równie duży. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i dołącz do grona zadowolonych klientów Roletos!


ŻALUZJE W TWOIM DOMU

Czy wiedziałeś o tym, że odkrycie żaluzji jako produktu technicznego datuje się na 11 grudnia 1769 roku? Zasługi przypisuje się niejakiemu Edwardowi Beran, który był londyńskim przedsiębiorcą. Niemniej jednak, już w 1761 roku można było podziwiać tą formę ozdoby w kościele pod wezwaniem Św. Piotra w Filadelfii!

Zarówno rolety, jak i żaluzje przez setki lat przybierały różnorodny design. Jednocześnie, zaczęto przypisywać im dodatkowe zastosowania. Zgodnie, z trendami panującymi na rynku, w kompletnym asortymencie Roletos znajdziesz produkty, które sprawdzą się nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale także w tych industrialnych, jak i egzotycznych. Jakie warianty masz do dyspozycji w ofercie naszego sklepu?

Typy żaluzji w ofercie Roletos

Tak, jak wspomnieliśmy powyżej – oferta naszego sklepu jest niezwykle bogata w produkty o wysokiej jakości i niebanalnym wyglądzie. Oto rodzaje żaluzji, które są dostępne do dyspozycji dla naszych klientów:

  • Żaluzje poziome, które słyną z możliwości regulacji kąta nachylenia i stopniowania opuszczenia, posiadają system pozwalający na dopasowanie stopnia dopływu światła w Twoim domu w sposób, który w pełni będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Uniwersalny wygląd żaluzji sprawia, że wkomponują się one w każde mieszkanie, bez względu na styl, w którym zostały zaprojektowane.
  • Żaluzje pionowe – rozwiązanie stosowane najczęściej w biurach, jednak sprawdzą się również w domach o szerokich przeszkleniach. Ponadto, jest to wariant żaluzji, który poprzez niebanalną formę stanowi ciekawy element każdego pomieszczenia, dodając mu niepowtarzalnego charakteru.
  • Żaluzje drewniane – trzecia i ostatnia opcja żaluzji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród tych osób, które aranżują swoje wnętrza w stylu klasycznym. Żaluzje te nie tylko w niezawodny sposób spełniają swoją funkcję, ale także świetnie podkreślą minimalistyczny charakter pomieszczeń o podstawowych barwach.

Sprawdź bogatą ofertę żaluzji i dołącz do grona zadowolonych klientów Roletos. Postaw na jakość i niebanalny design!