SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

ŻALUZJE PIONOWE Kraków

Tradycyjna elegancja i funkcjonalność żaluzji pionowej sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do salonu, oranżerii lub domowego biura. Żaluzje pionowe to ponadczasowe rozwiązanie okienne, które jest eleganckie i łatwe w użyciu. W naszym bogatym asortymencie dostępna jest pełna gama kolorów, wzorów i faktur, dzięki czemu możesz wybrać wariant, który będzie w pełni spełniał Twoje oczekiwania. Odkryj naszą szeroką ofertę żaluzji pionowych!


ŻALUZJE PIONOWE W TWOIM DOMU

Jeśli żaluzje to jakie, pionowe czy poziome? Rynek dostarcza nam mnóstwo możliwości, a Ty, jako konsument, sam już nie wiesz co sprawdzi się najlepiej? Aby móc wybrać faworyta wśród tak wielu opcji, należy przeanalizować każdy aspekt w przypadku wszystkich rozwiązań. Zapoznaj się z zaprezentowanymi poniżej zaletami żaluzji pionowych oraz informacjami o jego obsłudze i dowiedz się czy ten model sprawdzi się w Twoim mieszkaniu bądź biurze.

Żaluzje pionowe, czy warto? O zaletach słów kilka

Zalety każdego z akcesoriów okiennych to aspekt, który chyba w największym stopniu interesuje nabywcę. Nic dziwnego, to w końcu zetknięcie naszych oczekiwań z rzeczywistością. Sprawdźmy zatem, czy żaluzje pionowe są warte wzięcia pod uwagę przy zakupie.

  • wysoka jakość – sposób ich montażu do sufitu oraz pionowy układ sprawiają, że cechuje je niesamowita trwałość. Dodatkowo, przy uszkodzeniu jednego elementu, możemy wymienić tylko jedynie ten, bez potrzeby zakupu zupełnie nowej żaluzji. Jednocześnie, ich cena jest bardzo przystępna;
  • ogromne możliwości – żaluzje pionowe niosą za sobą o znacznie więcej sposobów operowania światłem, niż standardowe rolety. Tradycyjne możemy "jedynie" podnosić i opuszczać;
  • możliwość modyfikacji – zazwyczaj w przypadku klasycznych rolet mamy do dyspozycji jeden rodzaj materiału, inaczej jest w przypadku żaluzji pionowych. Każdą lamelę można przygotować osobno, co daje nam wiele możliwości. Pojedynczy element może mieć inny kolor, wzór, strukturę – dajmy się ponieść fantazji i stwórzmy coś niebanalnego!

Jak działają żaluzje pionowe?

Montaż żaluzji pionowych jest bardzo prosty. W tym przypadku mamy do dyspozycji dwie możliwości. Górną szynę, na której zaczepione są lamele, możemy przymocować do sufitu lub do ściany. Lampele złożone są z pasów o różnej szerokości, które można obracać o 180 stopni. W ten sposób mamy kontrolę nad światłem, które wpada do pomieszczeń oraz chronisz swoją prywatność.

Wyróżniamy trzy typy żaluzji pionowych:

  • lamele skręcają się w stronę łańcuszka;
  • lamele zwijają się w kierunku odwrotnym niż łańcuszek;
  • lamele rozchodzą się na boki, układają się w efekcie końcowym po dwóch stronach od środka szyny.