SUPER PROMOCJA!

DARMOWA KONSULTACJA, POMIAR I WYCENA W TWOIM DOMU!

DODATKOWO OTRZYMASZ DARMOWY MONTAŻ KAŻDEGO ZAKUPIONEGO U NAS PRZEDMIOTU!

Skontaktuj się z nami

ŻALUZJE POZIOME Kraków

Czy istnieje bardziej ponadczasowy system okienny niż żaluzje poziome? Zawsze w dobrym stylu i funkcjonalne, poziome żaluzje stanowią idealne rozwiązanie do kontroli światła i prywatności w każdym domu lub biurze. Aby zapewnić naszym klientom najszerszy zakres wyboru, oferujemy żaluzje w szerokiej gamie materiałów i kolorów.


ŻALUZJE POZIOME W TWOIM DOMU

Żaluzje poziome to prawdopodobnie najpopularniejsze rozwiązanie jako akcesorium okienne. Zastanawiasz się, czym ta opcja zyskała na popularności w dziesiątkach tysięcy domów i biur? Poniżej postanowiliśmy przyjrzeć się im bliżej i podzielić się z Tobą naszymi spostrzeżeniami. Jeśli stoisz przed wyborem kupna rolet dla siebie, poznaj zalety tego wariantu.

Zalety żaluzji poziomych – czy warto?

Przeanalizujmy zatem korzyści, jakie płyną z zastosowania w naszych pomieszczeniach żaluzji pionowych. Czy są uwarte Twojej uwagi?

  • możliwość regulacji natężenia światła bez podnoszenia żaluzji – tą funkcję zawdzięczamy płynnej regulacji położenia lamet. Dzięki temu, możemy cieszyć się prywatnością, a przy tym manipulować światłem wpadającym do pomieszczenia, zgodnie z naszymi preferencjami;
  • doskonała izolacja temperatury – jak mówią przeprowadzone badania dotyczące aplikacji żaluzji pionowych w mieszkaniach, rozwiązanie to pozwoli nam latem cieszyć się temperaturą o 5 – 7 stopni Celsjusza niższą, zaś zimą o 2 stopnie wyższą. Wyniki te nasuwają wniosek, że jest jednocześnie w tej kategorii to faworyt wśród dostępnych na rynku rodzajów akcesorium okiennych;
  • estetyczny wygląd - dzięki temu w łatwy sposób możemy wkomponować żaluzje w wystrój wnętrza bądź sprawdzić, że będzie to element w naszym mieszkaniu, obok którego nasi goście nie będą mogli przejść obojętnie.

Jakie mamy do wyboru typy żaluzji pionowych?

Żaluzje pionowe nie jedno mają imię. Dostępnych na rynku jest kilka typów, do których można zaliczyć:

  • międzyszybowa do okien rozkręcanych, w którym pokrętło wyprowadzone jest z boku;
  • naszybowa do okien nierozkręcanych:
  • montowane na powierzchni okna lub ściany;
  • montowane na skrzydle okiennym za pomocą specjalnych uchwytów (bez konieczności nawiercania okien);
  • montowane we wnęce przyszybowej z prowadzeniem bocznym;
  • w kasetce do montowania we wnęce przyszybowej, obsługiwana za pomocą jednego łańcuszka;
  • naszybowa do okien dachowych skośnych (system ISOTRA), gdzie prowadzenia boczne pozwalają na pracę żaluzji pod kątem.

Co możesz znaleźć w ofercie Roletos?

W bogatym asortymencie Roletos znajdziesz ogromny wybór żaluzji poziomych, które cechuje wysoka jakość materiałów i niebanalny wygląd. Do dyspozycji są żaluzje o szerokości 16 mm, 25 mm oraz 50 mm, w tym także typ ISOTRA. Zapoznaj się z produktami na stronie i dołącz do grona zadowolonych klientów Roletos.